Apie mus
Apie gintarą
Katalogas
Didmeninės kainos
Kaip pirkti
e-mail

English
Francais
Danish
ALFAMBER logo

  ALFAMBER.    Gintariniai papuošalai

Gintaras    Prieš save matote katalogą supažindinantį Jus su dirbiniais iš gintaro. Užsisakydami prekes iš katalogo Jūs galite ne tik sutaupyti laiką, pinigus, bet ir patenkinti savo išlavintą grožio suvokimą, nes ekskliuzyvinių tokios aukštos kokybės ir tokio didelio pasirinkimo gintaro dirbinių masinėje prekyboje labai retai pasitaiko. Tai rankų darbo dirbiniai. Šias prekes Jums pateikia "ALFAMBER", jau septynerius metus gaminanti ir prekiaujanti dirbiniais iš gintaro.
   Gintaro apdirbimas Lietuvoje gyvuoja nuo neatmenamų laikų. Mes perėmėme senąsias apdirbimo tradicijas, žinias ir patirtį. Pritaikę šiuolaikinę technologinę pažangą, atsižvelgdami į mados reikalavimus galime pasiūlyti Jums daugiau dviejų šimtų dirbinių modelių. Be to asortimentas greitai ir lengvai keičiamas atsižvelgiant į Jūsų, gerbiamas pirkėjau, pageidavimus. Mes suteikiame garantiją visai produkcijai. Jei randama nekokybiška prekė, jį pakeičiama arba grąžinami pinigai.
   Gintaras yra nepakartojamas, todėl nuotraukose pateiktos spalvos ir vidinė gintaro tekstūra gali šiek tiek skirtis nuo tikrųjų.

Gintaras

 
APIE MUS  |  APIE GINTARĄ  |  KATALOGAS  |  DIDMENINĖS KAINOS  |  E-MAIL
 


ALFAMBER. 1999 m.
Published by PRANTEL